Kotły kondensacyjne Ferroli Bluehelix - idealne wykorzystanie energii 0
Kotły kondensacyjne Ferroli Bluehelix - idealne wykorzystanie energii

Gazowe, wiszące kotły kondensacyjne Ferroli Bluehelix wręcz idealnie wykorzystują energię oferując wszystko czego potrzeba, by cieszyć się swoim własnym, komfortowym ciepłem. Najnowsze rozwiązania technologiczne w nich zastosowane pozwalają na długą wydajność, oszczędność oraz łatwość w obsłudze. Jak większość urządzeń Ferroli stosunek ceny jest doskonały do stosunku jakości.

czytaj całość »
Powietrzne pompy ciepła Ferroli COMO 0

Nowoczesna powietrzna pompa ciepła do służące do przygotowania ciepłej wody użytkowej - tak można określić niesamowite pompy ciepła Ferroli COMO!  Wykorzystują energię cieplną z powietrza, przy czym ich zdolności dają im możliwość pozyskiwania z otoczenia aż 80% energii potrzebnej do podgrzania wody. Porównując tę metodę z tradycyjnymi rozwiązaniami, pozwala to zdecydowanie obniżyć koszty przygotowania wody ciepłej.

czytaj całość »
BIOPELLET PRO 0

Granulat drzewny zwany peletem jest produkowany z drewnianych odpadów, które stają się coraz częściej wykorzystywanym źródłem energii przez technologie grzewcze. Nie zanieczyszczają one środowiska w przeciwieństwie do ropy i gazu, bilans CO, powstający w  procesie spalania równy jest zero.

czytaj całość »
Kominki z płaszczem wodnym na pelet 0

Pelet to granulat drzewny produkowany z odpadów drewna,który stanowi coraz bardziej popularne odnawialne źródło ergii stosowane w urządzeniach grzewczych. Jest to paliwo ekologiczne, które w żaden sposób nie zanieczyszcza środowiska.W przeciwieństwie do węgla, ropy i gazu, bilans CO2 powstającego w wyniku spalania peletu jest równy zero.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl